Корзина
36 отзывов
cовременные технологии
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Производитель
 • 9
Контакты
ПП "ТеплоМаркет ЭКО"Катерина
УкраинаРовненская областьРовноул. Черняка (Богоявлэнська) 5, оф. центр "ЭкоПласт"33000
+38097570-65-62
+38095918-97-99
+38073469-59-09
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380
97
570-65-62
+380
95
918-97-99
+380
73
469-59-09
 • picture 1
 • picture 2
 • 1
 • 2

Готовые решения

1 2

Сонячні панелі (солнечные батареи) ― це сучасний перспективний напрямок. З кожним роком сонячні батареї стають все доступнішими.

Використання сонячних батарей використовується у різних цілях. Наприклад, для того, щоб створити мережеву електростанцію на сонячних панелях та підключитись до "Зеленого тарифу", інвестуючи таким чином гроші в перспективний напрямок. Звичайно, сонячні батареї використовують також для створення автономного освітлення. Особливо це важливо, якщо немає доступу до мережі або є постійні перебої з електроенергією.

Автономне освітлення на сонячних панелях ― це ціла система яка складається з:

 • сонячної батареї
 • контролера
 • інвертора
 • акккумулятора

система электроснабжения на солнечных батареях

Зібрати таку систему можна для будь-яких споживачів. Все більш актуальним стає встановлення такої системи для приватних будинків.

Сонячні батареї ― це пристрої, що перетворюють сонячну енергію в електричний струм.

Контролер ― це пристрій, без якого неможлива робота всієї системи автономного освітлення. Контролер регулює заряд акумулятора накопиченою сонячною енергією.

Інвертор ― перетворює напругу 12 В у побутову 220 В. На виході акумулятора 12 вольт, якщо Ви плануєте живити сонячною електроенергією побутові прилади, то інвертор Вам необхідний. Якщо Вам необхідно організувати тільки освітлення, то можна інвертор виключити з системи, використовуючи світлодіодне освітлення 12 В.

Акумулятор ― потрібен для накопичення заряду, отриманого від сонячної батареї. Чим більше ми плануємо споживати електрики, тим більшої ємності необхідний акумулятор.

Ми пропонуємо автономне світлодіодне освітлення на сонячних батареях

 • рекламних модулів, банерів, вивісок
 • дач, будинків, стоянок, інших об'єктів

Автономне освітлення ― це система дозволяє організувати освітлення будь-яких об'єктів за відсутності підведення мережі 220В. Що за об'єкти, яким потрібно таке освітлення?

Автономное освещение рекламных щитов на солнечных батареях

Ви власник бізнесу і хотіли б, щоб Ваша зовнішня реклама працювала не лише вдень, а й вночі? Або Ви займаєтеся рекламою і у Вас стоять рекламні щити на трасі? Освітлення відсутнє через можливість його підключити. Вдень реклама працює, а ввечері і вночі ― ні. А взимку темніє о 15.00.

Вдень все добре видно

А ввечері

освещение рекламных щитов, бигбордов солнечными батареями

Ціна рекламного місця залежить від його ефективності, наскільки добре рекламу буде видно. І одне з головних завдань ― це зробити цю рекламу освітленою, щоб вона виділялася і привертала увагу проїжджаючих повз потенційних клієнтів. А з урахуванням того що, в темний час доби всі навколишні об'єкти малопомітні, рекламне місце привертає увагу всіх без винятку людей.

Наша пропозиція ― це система автономного освітлення

Буде ось так

освещение рекламных щитов, бигбордов солнечными батареями

Вам не потрібно підводити живлення 220В, з кимось це погоджувати, платити немаленькі гроші за витрачену електроенергію. Електроенергія на освітлення реклами буде для Вас абсолютно безкоштовною.

Вдень освітлення не працює. Сонячна батарея за допомогою контролера заряджає акумулятор. Коли починає темніти, освітлення автоматично включається. Відключення відбувається в зворотному порядку.

Якщо наша пропозиція Вас зацікавила ― дзвоніть нам, наші фахівці зроблять розрахунок по Вашим запитам. Якщо Вас все влаштує, ми змонтуємо Вам систему автономного освітлення рекламних вивісок, вказівників, біг-бордів, рекламних щитів та інших варіантів зовнішньої реклами. Ви зрозумієте всі її плюси, а мінус тільки один ― це початкові витрати, які швидко окупляться новими клієнтами. Їх обов'язково принесе Вам освітлена вночі зовнішня реклама.